Voor het vijfde jaar op rij hebben de biologische boeren rond Heino ‘s morgens vroeg alles aangeleverd waaronder vers gebakken brood, crackers, beleg, zuivel, fruit, enz. Ook waren er een placemats met de boerderij als thema die men kan inkleuren.
Voorafgaand aan het ontbijt is er een film vertoond die laat zien hoe biologische boeren werken.
Een goed en gezond ontbijt is van belang voor iedereen. Ten eerste is ontbijten zeer belangrijk voor het energiepeil. Voedsel is namelijk de belangrijkste energiebron voor je lichaam, je kunt het zien als brandstof zodat je fysiek en mentaal goed kunt presteren. Maar wist je dat een goed ontbijt ook belangrijk is voor een goed humeur?
Het biologisch Schoolontbijt in Heino, Lierderholthuis, Hoonhorst en Laag Zuthem wordt mede mogelijk gemaakt door AH Van de Worp, Stichting Duurzaam Heino, Rouveen Kaas, Boerderijwinkel Kleinlangevelsloo en Boerderijwinkel Overesch.
En natuurlijk de deelnemende boeren: Aver Heino melkvee, Besten Melkvee, Braakman varkens en melkvee, Neimeijer varkens, Reimert varkens, Bosch varkens, Kleinlangevelsloo schapenhouderij, Hofmeijer melkvee, Kleinlangevelsloo melkvee en Overesch varkens/akkerbouw/tuinbouw.