Fotoclub Salland heeft subsidie ontvangen van het Cultuurfonds en het Roelof Dijkslag Fonds voor de aanschaf van expositieverlichting. Dankzij deze bijdragen kan de club haar fototentoonstellingen nog beter tot hun recht laten komen en de werken van leden op hoogwaardige wijze presenteren aan het publiek.
De subsidietoekenningen is een belangrijke erkenning van de culturele waarde die Fotoclub Salland toevoegt aan de regio. De club organiseert regelmatig exposities waarin de leden hun werk tonen. Met de nieuwe verlichting kunnen bezoekers voortaan genieten van foto’s in een optimale setting, met aandacht voor kleur, detail en sfeer.
“Goede verlichting maakt een wereld van verschil bij het exposeren want licht ‘maakt’ een foto,” aldus Ida van den Enk van Fotoclub Salland. “We zijn ontzettend blij met de steun van beide fondsen. De subsidies stellen ons in staat om onze tentoonstellingen op een hoger niveau te brengen.”
De nieuwe verlichting heeft zijn dienst al goed bewezen tijdens Ik Toon. De fotoclub exposeerde bij Booijink in Raalte in de prachtige, maar donkere opslagplaats voor veevoeders. Dankzij de expositieverlichting kwamen de foto’s heel goed uit.
Meer informatie over Fotoclub Salland
www.fotoclubsalland.nl
https://www.facebook.com/FotoclubSalland/
https://www.instagram.com/fotoclubsalland/