Mogen we U even voorstellen: de spelers die de Passion Luttenberg mogelijk maken
- Maria wordt gespeeld door Melanie Weijenborg, zij is naast beheerder van de parksupermarkt Landal Luttenberg ook muziekdocent bij Pop Rock Factory en zangeres.
- Hoofpersoon Jezus wordt gespeeld door John Schotman, is automonteur bij Ten Have Lemelerveld.
- Marcel Veldkamp speelt de rol van Pilatus en is in het dagelijks leven leerkracht aan het Carmel College en verder op vele fronten actief in Luttenberg.
- De 2 vrouwen die bezorgd zijn over Jezus worden vertolkt door de zussen Bernadet Logtenberg + Wilma Giezen. Wilma zingt ook solo in de Passion, werkt op het gemeentehuis in Raalte en Bernadet is begeleider voor mensen met een rugzakje.
De apostelen
- De rol van Judas wordt vertolkt door Ruben Schutte en is stagiair bij CLM Onderzoek en Advies B.V en is ook koorzanger bij de Koorbazen.
- Petrus wordt gespeeld door Gerlinde Endeman die werkt als verpleegkundige bij InteraktContour in Raalte en zij is yogadocent.
- Theo Veldkamp, is de nestor van de groep, gepensioneerd en voorheen dakdekker.
- Puck Klein Koerkamp was metselaar, daarna beheerder van gemeenschapscentrum Elckerlyc en nu gepensioneerd.
- Johan van Leeuwen, voorheen eigenaar groepsaccommodatie de “Boerschop” is nu voorzitter Zonnebloem Luttenberg en gepensioneerd.
- Vrouwelijk apostel Mirjam Lammers werkt bij de plaatselijke supermarkt Coop Alfring als broodslijter en patissier.
- De tweede vrouwelijke apostel is Sita Veldman. Zij is student en de benjamin van de groep.
- De derde vrouwelijke apostel is Jenny Hofman, die werkt bij Marskramer Hellendoorn/Raalte en contactpersoon is van zwembad ’T Siel.
- Vrouwelijke apostel nummer vier is Martine Scholten. Gemeenteraadslid CDA en eigenaar van coaching en adviesbureau ‘t Salland in Luttenberg.
- Onze apostel op klompen is timmerman bij Tibben in Luttenberg en in de wijde omstreken bekend als Jaron van Spieken (Heuven).
- Verder hebben we René Reimert. Hij heeft een landbouwbedrijf en was één van de smaakmakers bij toneelvereniging Luto in Luttenberg.
- Misdadiger Barabas wordt gespeeld door Berd Koggel, eigenaar Koggel Beheer B.V. en LRI BV Logistiek Risico Beheer.
- Last but not least is er vrouwelijke apostel nummer vijf, Mariëlle Kelder. Zij werkt bij Gjaltema verzekeringen en is voorzitter van Jeugdgroep Aksie Luttenberg.
Het arrestatieteam bestaat uit leden van de familie Klomp: Gea, Erik en Jeffrey Klomp.
De kruisdragers komen van het Liberation Ride Team, dat vorig jaar de route van de geallieerde bevrijders van Normandië naar Luttenberg heeft gefietst.
De verteller is geen Luttenberger maar komt uit Enschede en heeft wel mee geschreven aan het verhaal en meegedacht in het Passion team. Zijn naam is is Harry Bloo, gepensioneerd en vroeger pastoraal werker.
Kaarten zijn nog steeds verkrijgbaar bij Coop Luttenberg en per email via ghmlammers@gmail.com
Stichting evenementen Luttenberg
Werkgroep Passion bestaat uit:
- Marloes Reimert (regisseur en schrijver verhaal, bestuurslid)
- Charlot Jalink (assistent regisseur, secretaris)
- Herma Jalink (dirigent Koor en orkest, bestuurslid)
- Bernadet Logtenberg (speler en bestuurslid)
- Wim Reimert, (koorlid en voorzitter)
- Gerard Lammers (koorlid en penningmeester).