Het uitgangspunt van het Soepcafé is het tegengaan van voedselverspilling en het samenbrengen van mensen, zo vertelde initiatiefneemster Dinette Geerts op de website van Vrijwilligerspunt Raalte. Het is vooral belangrijk dat iedereen kan aanschuiven, maar ook het Soepcafé kan niet zonder vrijwilligers. Zij zijn de drijvende kracht achter het initiatief.
Wil je helpen? De taken variëren van boodschappen halen tot het koken en uitserveren van de soep. Er is voor iedereen wel een leuke en passende taak. Ook wordt er specifiek gezocht naar een coördinator die elke week zorgt dat vrijwilligers met plezier en enthousiasme kunnen werken.
Wil je je inzetten voor het Soepcafé? Neem dan contact op met Dinette Geerts via soepcafe@pknraalte.nl of met Aaltje Booijink via annahuis@pknraalte.nl.






