Na een succesvolle informatie avond over warmtepompen in maart dit jaar, organiseert Duurzaam Heino op verzoek opnieuw een informatie avond. Op dinsdag 12 december om 19 tot 20.30u informeren we u over hybride warmtepompen, speciaal voor mensen die in een bestaande woning gas willen besparen.
We leggen u uit hoe het kan dat u tussen de 50 en 80% op uw gasverbruik kunt besparen. U leert ook hoe warmtepompen werken, of uw woning geschikt is, hoe het zit met het stroomverbruik en welke subsidies er zijn. Zorg dan dat u op dinsdag 12 december om 19.00 uur in het Dorpshuus bent voor de informatie avond. Koffie en thee staat klaar, het wordt vast weer een zinvolle en gezellige avond.
Agenda
Dinsdag 12 december om 19.00 uur: Info avond over hybride warmtepompen van Duurzaam Heino in het Dorpshuus. Wat zijn warmtepompen, is uw woning geschikt, wat komt er allemaal bij kijken?
Dinsdag 9 januari, 13 februari en 12 maart van 19.00 tot 20.30 uur – Energiespreekuur Duurzaam Heino in het Dorsphuus. Vrije inloop, met koffie. Voor al uw vragen over isolatie, warmtepompen, zonnepanelen.








