In de media staan diverse berichten dat het interval tussen de 2 Astra Zeneca vaccins korter mag zijn dan de eerder geadviseerde 10-12 weken.
Op dit moment is het zo dat we pas vlak voor de geplande data (30 juni t/m 7 juli) een nieuwe levering met vaccins krijgen.
Daarnaast zijn we afhankelijk van de beschikbaarheid van de ruimte op het Carmel College. Op dit moment zijn we dus niet in de mogelijkheid de vaccinatiedata te vervroegen. Ook niet voor individuele gevallen.
We verzoeken u vriendelijk doch zeer dringend de praktijk NIET te bellen met vragen over het verplaatsen van de vaccinatiedatum!
Mocht er aan onze kant een mogelijk zijn om de tweede vaccinatie toch te vervroegen dan hoort u dat van ons. We adviseren u de website van uw huisartsenpraktijk in de gaten te houden.
Met vriendelijke groet,
Huisartsenpraktijk het Raan, www.hetraan.praktijkinfo.nl
Huisartsenpraktijk Westdorp, www.westdorp.praktijkinfo.nl
Huisartsenpraktijk Blekkerhoek, www.blekkerhoek.praktijkinfo.nl