Vakantie voorbij… of heb je nog even?

Geef je nu op voor de kookvakantie van 8 - 12 september 2025, in buitengebied van Deventer. Prijs €750,- incl. verblijf met eigen kamer. Ik weet het, dat is wel heel erg last minute.

Interessant? Deel het artikel

Vakantie voorbij… of heb je nog even?

Misschien heb je nog een paar dagen over. Of nog helemaal geen vakantie gehad. En heb je gemist dat ik weleens kookvakanties organiseer. Dat is helemaal niet zo gek want het is al heel lang geleden dat ik een nieuwsbrief heb uitgedaan.

De laatste keer alweer ruim een jaar geleden toen ik aankondigde er even tussenuit te gaan voor een betaalde baan.

Kookvakantie

Inmiddels is in juli de 4e editie van de kookvakantie geweest en ik moet zeggen die was ronduit geweldig. De (mid)week stond in het teken van ‘alles zelf maken’ met natuurvoeding. We haalden melk bij de boer en maakten zelf yoghurt, waterkefir, tempeh van spliterwten, bouillon en ons eigen broodbeleg.

We deden inspiratie op bij de vrouwen van Brood.revolutie en bakten zelf brood. Alles in het teken van eerlijk, biologisch, vers en puur koken.
Het meest waardevolle vonden de deelnemers: het leren op smaak maken en restjes te gebruiken; bewuster te zijn waar het eten vandaan komt, hoe het verwerkt en bereid wordt. En ook: Ik heb heel veel leuke kleine dingetjes geleerd en ook dingen die mijn leefstijl veranderen. Veel plezier gehad, inspiratie opgedaan en zelfvertrouwen ontwikkeld!

Kortom, dat smaakt naar meer toch?

Reserveren

Ik kan dit jaar nog twee kookvakanties boeken op de locatie (Hoeve Wetermans in Diepenveen, bij Deventer):
• Van 8 – 12 september, hierin ook weer wildplukken met Willy en een bezoek aan de Aardehuizen in Olst.
• Van 17 – 21 november, hierin in ieder geval oogst bewaren (inmaken en fermenteren)

Voor alle vakanties geldt: bij tenminste 4 aanmeldingen gaat het door en boek ik de locatie. Er zijn max 8 deelnemers en je hebt een eigen kamer.
Kijk op de website voor meer informatie en/of je direct aan te melden.

Met een aanbetaling van €100,- is je plekje gereserveerd.

Enne, mocht het dit jaar niet lukken, dan komt het misschien wel een volgende keer.

Je kunt me ook een bericht sturen op info@keetmee.nl of 06 37276424 (liefst Signal) om je op de lijst te laten zetten. Dan stuur ik je een bericht als er voldoende deelnemers zijn.

 

 

Word supporter van HierinSalland

HierinSalland is voor, maar ook van Salland. Word supporters en ondersteun ons. Door mee te doen of met een kleine bijdrage.

Doneer

Interessant? Deel het artikel

Meer over

Blijf op de hoogte

Abonneer je op onze nieuwsbrief en ontvang elke week een update van de artikelen op Hier in Salland. Iedere maand verloten we onder de abonnees een pakket uit de biologische boerderijwinkel Overesch in Raalte. Bekijk de spelregels.

Gratis inschrijven

Plaats de eerste reactie

Blijf op de hoogte

Abonneer je op onze nieuwsbrief en ontvang elke week een update van de artikelen op Hier in Salland. Iedere maand verloten we onder de abonnees een pakket uit de biologische boerderijwinkel Overesch in Raalte. Bekijk de spelregels.

Gratis inschrijven

Ook interessant