Kortom: drie totaal verschillende, maar stuk voor stuk bijzondere avonden in het HOFtheater in Raalte. Voor iedereen die van theater, muziek en mooie verhalen houdt.
Alle voorstellingen op een rij:
Donderdag 16 oktober | 20:15 uur
Rob Heebink | Een beetje vroeger in de Toekomst | Culturele Verhuur
Als mijn brein toch de vrije loop krijgt om na te denken over oud worden.. Dan gaat het soms helemaal mis! Dan vraag ik mij af; Doe ik op mijn 88e nou echt boodschappen op een fatbike of is er toch nog iemand die mij wil helpen? Mag ik in de achtertuin van mijn kinderen wonen of krijg ik voor kerst een zorgrobot cadeau?
In een unieke voorstelling met sketches, video’s gemixt met cabaret en een persoonlijk verhaal geeft Rob Heebink je een belangrijke boodschap mee over oud worden. Een boodschap doorspekt met humor, die je de volgende dag toch aan het denken zet. Want hoe wil jij eigenlijk oud worden en vooral met wie?
Tickets & Info: https://www.hoftheater.nl/programma/een-beetje-vroeger-is-de-toekomst-rob-heebink-16-okt-2015/
Vrijdag 17 oktober | 20:15 uur |
Loes Luca ontmoet Teleruptor | Onderweg van hier naar daar | Muziek
Loes Luca en de musici van Teleruptor brengen Marie Galante, de roman van Jacques Deval, tot leven. Loes vertelt het verhaal van de Franse Marie, die op zoek is naar liefde en avontuur en zingt muziek die Kurt Weill schreef voor de verfilming.
De avond wordt verrijkt met verrassende muzikale bewerkingen van onder anderen David Bowie, Archie Shepp, Tony Williams, John Cale en Willem Breuker. Beeldprojecties van V.J. Martijn Grootendorst maken deze voorstelling compleet.
Een interessant weetje Met een teleruptor of impulsschakelaar zet je op afstand elektriciteit aan of uit. Tijdens dit multi-disciplinaire concert schakelen vier musici en een veejay elkaars muzikale teleruptor aan en uit door schijnbaar telepatisch te reageren op impulsen, thema’s en improvisaties.
Tickets & Info: https://www.hoftheater.nl/programma/onderweg-van-hier-naar-daar-loes-luca-ontmoet-teleruptor-17-okt-2015/
(Lees verder onder afbeelding)

Zondag 19 oktober | 15.00 uur |
PHION | Verrassend dichtbij | Muziek
De intimiteit van slechts enkele spelers die tot in de kleinste finesses kunnen opgaan in geconcentreerd samenspel: dat is de grote aantrekkingskracht van kamermuziek. Luister naar Phion-ensembles in een gevarieerd programma: de romantische en spannend moderne Serenade van Dohnányi, de speelse Sonatine van Veress, Mozart’s charmante Sonate voor fagot en cello, en Prokofjevs dynamische Kwintet, ooit geschreven als balletmuziek over een circus.
Tickets & Info: https://www.hoftheater.nl/programma/verrassend-dichtbij-phion-19-okt-1500/
(Lees verder onder afbeelding)

Kaartverkoop
Kaarten zijn te bestellen via de website www.HOFtheater.nl of telefonisch op maandag t/m vrijdag tussen 10:00 en 13:00 uur via 0572 361 361.