Erwin Hartong vertelt in bijgaande aflevering van de podcast De Groene Bank over het belang van groene gezondheidszorg voor de deelnemers van De Stamhoeve aan de Wijheseweg tussen Raalte en Wijhe.
Op De Stamhoeve zijn deelnemers voornamelijk buiten bezig. In de tuinen, waar je liefst 74 soorten munt vindt, maar ook veel andere eetbare planten. Erwin Hartong: “mensen voelen zich in het groen gewoon veel beter!” Daarom is De Stamhoeve aangesloten bij De Groene GGZ. “Eigenlijk een erkenning voor wat we al jaren doen. Landelijk zien ze nu ook hoe belangrijk de combi van groen en gezond is.”
Erwin: “En we gaan ook steeds vaker wandelingen maken met onze deelnemers. Wie het leuk vindt zich als vrijwilliger bij ons aan te sluiten, héél graag!”