Voor deze Pubquiz was de samenwerking gezocht met Carnavalsvereniging De Diekschoevers uit Wijhe. Bij “Eet- en drinklokaal De Slinger” hadden zich 13 teams met in totaal 80 deelnemers, verzameld om hun kennis te testen op diverse thema’s.
Er was een grote verscheidenheid aan deelnemers van jong en iets minder jong, Wijhenaren en niet-Wijhenaren, vriendengroepen en verenigingen. Veel deelnemers hadden zich goed voorbereid door in de geschiedenis van Wijhe te duiken.
Onder de bezielende leiding van Olaf Kops-Hagendoorn beantwoordden de teams, die bestonden uit een gemêleerd gezelschap, de vragen.
Uitslag
Uiteindelijk won het team ”P On The Side” de 1e prijs die bestond uit een diner-cheque die te besteden is bij “Eet- en drinklokaal De Slinger”. De 2e plaats was voor het team “My Mc”. Zij wonnen toegangskaarten om het Anne Frank in Amsterdam te bezoeken en de 3e prijs (een spellenpakket) was voor het team “Oud Prinsen van De Diekschoevers”.
De poedelprijs, die bestond uit een “beker” in de vorm van een poedel, was voor het team “Keet De Roze Piraatjes”.
Het Verenigd Comité Wijhe kijkt terug op een geslaagd evenement en dankt alle deelnemers voor deze gezellige avond en grote dank aan Carnavalsvereniging De Diekschoevers die de organisatie van deze avond in handen had.