Het begon met de tekst “Er waren schapen…” Dit staat op de muur van de voormalige gemeenteschool in Lettele. Deze tekst komt van het oude leesplankje (1900). Nu met de nieuwbouwplannen voor de basisschool is er weer een nieuwe fase.
Met veel verschillende mensen die verbonden zijn met Lettele, wordt er een kunstwerk gemaakt met wol van lokale schapen doormiddel van vilten.
Veel enthousiaste mensen hebben bij de start op de markt in Lettele een creatieve bijdrage gemaakt door het vilten met de lokale wol. Er was op een gegeven moment zelfs een wachtrij.
Diverse afspraken met organisaties staan in mijn agenda voor de viltworkshops.
Er komt zeker een vervolg!..
Dit project is mede tot stand gekomen door Provincie Overijssel, deKrachtvanSalland cheque en WijDeventer.
Meer informatie
Mail info@josepraat.nl / 0618209307 of kijk op haar blog https://textielmeteenziel.nl/kunstproject-met-lokale-wol-creatief-community-based/