Publiek van de Zwarte Cross kreeg zondag geen kortsluiting van die stortbui. We kiezen er voor de dag met foto’s en een stukje video te vertellen.
Stortbuuje maakt ze op de Zwarte Cross niks uut: dikke schik!
Door Harrie Kiekebosch
21 juli 2024
Summertime Boy zong Seasick Steve en toen kwam het met bakken uit de lucht. Na vijf nummers moesten Steve en zijn drummer zelfs naar achter op het podium geschoven worden. Om kortsluiting te voorkomen. Seasick Steve: "You can't have luck if there is no bad luck!"
Interessant? Deel het artikel
Interessant? Deel het artikel
Meer over
Blijf op de hoogte
Abonneer je op een of meerdere van onze nieuwsbrieven en ontvang elke week een update van de artikelen op Hier in Salland. Om de twee weken verloten we onder de abonnees om en om een pakket uit de biologische boerderijwinkel Overesch en de biologische Supermarkt in het Bos van Kleinlangevelsloo, beiden in Raalte. Bekijk de spelregels.
Blijf op de hoogte
Abonneer je op onze nieuwsbrief en ontvang elke week een update van de artikelen op Hier in Salland. Iedere maand verloten we onder de abonnees een pakket uit de biologische boerderijwinkel Overesch in Raalte. Bekijk de spelregels.