Het ontwerp voor de eerste plukstrook van Raalte plukt! is klaar en de bomen, planten, bodembedekking en het hekwerk zijn besteld. Onder de frambozenhaag loopt een voetpad, dit is het pad dat langs het hekwerk van het hertenkamp loopt. Links komen verschillende soorten bessenstruiken, vervolgens eetbare bloemen, kruiden voor in de keuken, eetbare sierplanten, laagstambomen en theekruiden.
Monique Falk: “We hebben naast bekendere soorten ook gekozen voor bijzondere soorten. En voor sierplanten die je vast kent uit de tuin maar waar je vast geen idee van had dat je de bladeren, de bloemen of de vruchten kunt eten.
Het pad maken we van boomschors en er komen flagstones als stapstenen tussen de bomen en struiken om het geheel goed begaanbaar te maken.
Er komt een grote verscheidenheid aan soorten van in totaal ruim 60 soorten, zodat er volop te oogsten valt gedurende het hele jaar.