Deze weken zijn weer de verkeersweken op alle basisscholen in Olst-Wijhe. Voor alle groepen worden daarom verschillende verkeersactiviteiten georganiseerd.
Alle kinderen leren op hun eigen niveau over veiligheid en gedrag in het verkeer. Zo zijn er theatervoorstellingen met Muis, komt de ANWB langs met Streetwise en krijgen de kinderen uit groep 8 de les Op de Fiets even Niets, over het gevaar van het gebruik van je smartphone op de fiets. Leerlingen van groep 5/6 in Olst, Boskamp en Welsum leren een rap waarin ze alles leren over de dode hoek.
Op een aantal scholen worden ook de fietsen gekeurd waarbij vooral wordt gekeken naar de verlichting. Doet ‘ie het wel? Zodat je kunt zeggen: Ik Kom Veilig Thuis. Kortom, een leuke leerzame week die mogelijk wordt gemaakt door subsidie van de gemeente Olst-Wijhe en de provincie Overijssel.