Les over veilig in het verkeer op basisscholen Olst-Wijhe

Interessant? Deel het artikel

dave-kim-7YkAs222_oM-unsplash

Deze weken zijn weer de verkeersweken op alle basisscholen in Olst-Wijhe. Voor alle groepen worden daarom verschillende verkeersactiviteiten georganiseerd.

Alle kinderen leren op hun eigen niveau over veiligheid en gedrag in het verkeer. Zo zijn er theatervoorstellingen met Muis, komt de ANWB langs met Streetwise en krijgen de kinderen uit groep 8 de les Op de Fiets even Niets, over het gevaar van het gebruik van je smartphone op de fiets. Leerlingen van groep 5/6 in Olst, Boskamp en Welsum leren een rap waarin ze alles leren over de dode hoek.

Op een aantal scholen worden ook de fietsen gekeurd waarbij vooral wordt gekeken naar de verlichting. Doet ‘ie het wel? Zodat je kunt zeggen: Ik Kom Veilig Thuis. Kortom, een leuke leerzame week die mogelijk wordt gemaakt door subsidie van de gemeente Olst-Wijhe en de provincie Overijssel.

Word supporter van HierinSalland

HierinSalland is voor, maar ook van Salland. Word supporters en ondersteun ons. Door mee te doen of met een kleine bijdrage.

Interessant? Deel het artikel

Meer over

Blijf op de hoogte

Abonneer je op een of meerdere van onze nieuwsbrieven en ontvang elke week een update van de artikelen op Hier in Salland. Om de twee weken verloten we onder de abonnees om en om een pakket uit de biologische boerderijwinkel Overesch en de biologische Supermarkt in het Bos van Kleinlangevelsloo, beiden in Raalte. Bekijk de spelregels.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Blijf op de hoogte

Abonneer je op onze nieuwsbrief en ontvang elke week een update van de artikelen op Hier in Salland. Iedere maand verloten we onder de abonnees een pakket uit de biologische boerderijwinkel Overesch in Raalte. Bekijk de spelregels.