Joke Proper: Vuilniszak

Een pakkende overdenking van beeldend kunstenaar en columnist Joke Proper over de onwezenlijke toestand in Syrië.

Interessant? Deel het artikel

pxhere

 

Ik  lees dat ik al mijn hele leven de vuilniszak verkeerd in de prullenbak heb gedaan.

Ik lees over een klein meisje vastgeklemd tussen betonblokken, ze kan er niet uit.

Ik zie in een filmpje hoe het dan wel moet met die vuilniszak.

Ik zie in een filmpje dode mensen in zakken die naast elkaar gelegd worden.

Ik kijk tv … reclame van een zak met handige sluiting zodat je niks ruikt en ziet.

Ik kijk tv …mensen die Syrië in de prullenbak doen.. met handige treksluiting

Zodat je niks ruikt en ziet.

 

 

Website Proper Art

 

 

 

 

 

Word supporter van HierinSalland

HierinSalland is voor, maar ook van Salland. Word supporters en ondersteun ons. Door mee te doen of met een kleine bijdrage.

Interessant? Deel het artikel

Blijf op de hoogte

Abonneer je op een of meerdere van onze nieuwsbrieven en ontvang elke week een update van de artikelen op Hier in Salland. Om de twee weken verloten we onder de abonnees om en om een pakket uit de biologische boerderijwinkel Overesch en de biologische Supermarkt in het Bos van Kleinlangevelsloo, beiden in Raalte. Bekijk de spelregels.

Meer over

Blijf op de hoogte

Abonneer je op onze nieuwsbrief en ontvang elke week een update van de artikelen op Hier in Salland. Iedere maand verloten we onder de abonnees een pakket uit de biologische boerderijwinkel Overesch in Raalte. Bekijk de spelregels.

Ook interessant

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *