Gemeente Raalte lanceerde deze week ‘Corona proat’, in de zesdelige serie vertellen inwoners hun verhaal met betrekking tot corona. Ook geeft burgemeester Martijn Dadema in de serie wekelijks een update over de laatste stand van zaken in de gemeente.
Elke week ontvangt presentator Bart de Haan in ‘Corona proat’ nieuwe gasten om te praten over de uitbraak van de coronacrisis in de gemeente Raalte. Daarnaast gaat hij in op de gevolgen voor de dagelijkse samenleving en de genomen maatregelen om het virus onder controle te krijgen.
De eerste aflevering speelde zich af in Gemeenschapcentrum Elckerlyc in Luttenberg. Naast stamgast burgemeester Martijn Dadema schoof ook Sylvia Nikamp, raadslid én eigenaresse van kinderopvang ’t Schoapie in Mariënheem, aan. Sylvia werd in september zelf positief getest op het coronavirus. In de aflevering vertelt ze over de gevolgen voor haarzelf, haar omgeving én de kinderopvang.
Je vindt de hele eerste aflevering van ‘Corona proat’ hieronder of via deze link.