De Boombouw Wintermarathon MTB cross was dit jaar in voorjaarsomstandigheden

Zondag 23 februari heeft Cycling Lemelerveld voor de 18e keer De Boombouw Wintermarathon georganiseerd. Het woord “winter” was in deze wat overdreven een aantal deelnemers durfde de route zelfs in een korte broek af te leggen.

Interessant? Deel het artikel

cycling lemelerveld mtb marathon
©Hans Heerink

Bijna 700 deelnemers hebben één van de drie routes 55, 75 of 105 km gefietst, welke door de prachtige natuur van Lemele, Hellendoorn, Nijverdal en Luttenberg gingen.

(Lees verder onder afbeelding)

cycling lemelerveld mtb maraton
©Hans Heerink

Al vroeg stonden de eerste sporters aan de start, vanaf 8.30 vertrokken ze vol goede moet vanaf sportpark Het Heidepark in Lemelerveld. De Lemeler Esch in Lemele, De Wilgenweard in Nijverdal en de motorclub MCNH in Hellendoorn waren ingericht als verzorgingsposten. De sportievelingen konden kiezen uit van allerlei versnaperingen, waarbij de warme stroopwafels en de pannenkoeken het populairste bleken te zijn. Ook waren de specialisten van Kokkie Bikes daar aanwezig om mogelijke problemen met de fiets te verhelpen.

Het was heerlijk fietsweer, droog met zelfs een enkele zonnestraal maakte de omstandigheden perfect. De Wintermarathon Commissie van Cycling Lemelerveld kijkt terug op een geslaagd evenement. Johan Endeman vertelt: “Wij zorgen natuurlijk voor een goede basis met een goed draaiboek, maar we zijn veel mensen nodig om dit uit te voeren. Gelukkig kunnen wij elk jaar weer rekenen op de inzet van vele vrijwilligers binnen onze club, daar zijn we superblij mee!”

(Lees verder onder afbeelding)

cycling lemelerveld mtb cross
©Hans Heerink

Nadat de kilometers waren gemaakt stond er een heerlijk bakkie snert klaar voor iedereen, zodat iedereen moe maar voldaan huiswaarts kon keren.

Wederom een geslaagde editie van de 18e wintermarathon, dat smaakt naar meer! Daarom staat de 19e variant van de wintermarathon alweer gepland en wel op 22 februari 2026.

 

cycling lemelerveld qr code

Word supporter van HierinSalland

HierinSalland is voor, maar ook van Salland. Word supporters en ondersteun ons. Door mee te doen of met een kleine bijdrage.

Interessant? Deel het artikel

Meer over

Blijf op de hoogte

Abonneer je op een of meerdere van onze nieuwsbrieven en ontvang elke week een update van de artikelen op Hier in Salland. Om de twee weken verloten we onder de abonnees om en om een pakket uit de biologische boerderijwinkel Overesch en de biologische Supermarkt in het Bos van Kleinlangevelsloo, beiden in Raalte. Bekijk de spelregels.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Blijf op de hoogte

Abonneer je op onze nieuwsbrief en ontvang elke week een update van de artikelen op Hier in Salland. Iedere maand verloten we onder de abonnees een pakket uit de biologische boerderijwinkel Overesch in Raalte. Bekijk de spelregels.