Boerenstallen vaak niet sterk genoeg voor zonnepanelen

Interessant? Deel het artikel

zonnepanedlen asbest

Dertig procent van de daken van agrariërs is niet direct geschikt om zonnepanelen te plaatsen. Van deze daken moet eerst de constructie aangepast worden. Dat stelt adviesbureau DLV Advies.

DLV Advies is gespecialiseerd in constructieberekeningen van agrarische gebouwen. Deze tonen aan of het nieuwe of bestaande dak stevig genoeg is om de extra belasting van de zonnepanelen te dragen. Dergelijke berekeningen zijn veelal verplicht vanuit verzekeringsmaatschappijen.

Lees hier het hele verhaal op SolarMagazine.

Word supporter van HierinSalland

HierinSalland is voor, maar ook van Salland. Word supporters en ondersteun ons. Door mee te doen of met een kleine bijdrage.

Interessant? Deel het artikel

Meer over

Blijf op de hoogte

Abonneer je op een of meerdere van onze nieuwsbrieven en ontvang elke week een update van de artikelen op Hier in Salland. Om de twee weken verloten we onder de abonnees om en om een pakket uit de biologische boerderijwinkel Overesch en de biologische Supermarkt in het Bos van Kleinlangevelsloo, beiden in Raalte. Bekijk de spelregels.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Blijf op de hoogte

Abonneer je op onze nieuwsbrief en ontvang elke week een update van de artikelen op Hier in Salland. Iedere maand verloten we onder de abonnees een pakket uit de biologische boerderijwinkel Overesch in Raalte. Bekijk de spelregels.