Arjan Pronk: VALENTIJN IS EEN DWEPER

Interessant? Deel het artikel

arjan pronk

In de bliksem zag ik haar steeds dichterbij komen. De rommel in de lucht was een schijntje bij mijn innerlijke oenka-boenka. Bij de eerste klap was de verte al dichtbij, het daverde als een doofstomme bloem in m’n plastieken aura.

De onderkant liet de maan schijnen, wolven huilden als hongerige teven. Wol stoof van de schapen en werd tot plukken vergaard, als suikerspinnen om een mollenklem. Eenmaal toehappen op het zoete goed en je bek was geklonken, met kaak en wonden. Prikkeldraad om palen, op prairies.

M’n tanden had ik gepoetst en m’n baard gewassen, over m’n ransel was maar één nacht slaap gegaan. Ik voelde haar vlees, het enige wat ik lustte en kuste, van ziel tot zaligheid. Mijn zon vrat wolken, het vuur zal kolken, haar beest zal ik zijn, haar kearl in de woestijn. Nooit zal ik wezen maar zijn, voor haar, voor jou.

Word supporter van HierinSalland

HierinSalland is voor, maar ook van Salland. Word supporters en ondersteun ons. Door mee te doen of met een kleine bijdrage.

Interessant? Deel het artikel

Meer over

Blijf op de hoogte

Abonneer je op een of meerdere van onze nieuwsbrieven en ontvang elke week een update van de artikelen op Hier in Salland. Om de twee weken verloten we onder de abonnees om en om een pakket uit de biologische boerderijwinkel Overesch en de biologische Supermarkt in het Bos van Kleinlangevelsloo, beiden in Raalte. Bekijk de spelregels.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Blijf op de hoogte

Abonneer je op onze nieuwsbrief en ontvang elke week een update van de artikelen op Hier in Salland. Iedere maand verloten we onder de abonnees een pakket uit de biologische boerderijwinkel Overesch in Raalte. Bekijk de spelregels.